Úspešne nás reprezentovali
Školský rok 2008/2009 |
|
|
|
|
|
|
|
Okresné súťaže: |
|
|
|
Olympiáda v anglickom jazyku |
Oľga Kiseľova |
8.A |
1.miesto |
|
Dominika Kopčeková |
7.A |
5.miesto |
Song - spev v anglickom jazyku |
Jana Pavlovičová |
7.A |
3.miesto |
Story - recitácia v anglickom jazyku |
Ivana Brojová |
6.A |
7.miesto |
Dejepisná olympiáda |
Martin Matejovič |
6.A |
3.miesto |
Nitra, moje mesto (vedomostná) |
družstvo |
8.A |
4.miesto |
Nitra, moje mesto (literárna) |
Adam Rojka |
6.B |
ocenenie |
Nitra, moje mesto (výtvarná) |
Henrieta Kvapilová |
8.B |
ocenenie |
|
Silvia Otrasová |
7.B |
ocenenie |
Matematická olympiáda |
Oľga Kiseľova |
8.A |
2.- 3.miesto |
|
Tamara Barusová |
6.A |
5.- 8.miesto |
Pytagoriáda |
Oľga Kiseľova |
8.A |
1.miesto |
|
Ivan Škultéty |
7.B |
3.miesto |
|
Tamara Barusová |
6.A |
4.miesto |
|
Marek Varga |
4.A |
5.miesto |
|
Günther Kaschný |
3.B |
6.- 7.miesto |
Chemická olympiáda |
Dominik Bóka |
9.A |
úspeš.rieš. |
|
Matúš Halaj |
9.A |
úspeš.rieš. |
|
Marek Berkeš |
9.A |
úspeš.rieš. |
|
Marek Ščasný |
9.A |
úspeš.rieš. |
Geografická olympiáda |
Michal Gajdoš |
9.A |
1.miesto |
|
Matúš Halaj |
9.A |
6.miesto |
|
Silvia Golemová |
9.A |
úspeš.rieš. |
|
Tamara Barusová |
6.A |
10.miesto |
|
Natália Jordanová |
6.A |
úspeš.rieš. |
Zimné aranžovanie |
Natália Jordanová |
5.A |
4.miesto |
Atletika |
Paula Kubušová |
9.B |
2.miesto |
|
Martin Kmeťo |
8.B |
2.miesto |
|
Kristína Ilková |
9.B |
3.a 5.miesto |
|
Marek Berkeš |
9.A |
4.a 5.miesto |
|
Patrik Šedivý |
8.B |
6.miesto |
|
Erik Póčik |
9.A |
6.miesto |
|
Juraj Števiar |
9.B |
5.a 8.miesto |
|
Matúš Dillhoff |
9.A |
5.miesto |
Cezpoľný beh |
družstvo dievčat: |
|
3.miesto |
|
Paula Kubušová |
9.B |
|
|
Nikola Žáčiková |
9.B |
|
Basketbal |
družstvo dievčat |
|
1.miesto |
Hádzaná |
družstvo dievčat |
|
3.miesto |
Mladí záchranári CO |
družstvo: |
|
2.miesto |
|
Silvia Golemová |
9.A |
|
|
Lucia Kraushuberová |
9.A |
|
|
Matúš Halaj |
9.A |
|
|
Erik Póčik |
9.A |
|
Vesmír očami detí (Vv) |
Adam Klenka |
6.B |
ocenenie |
Krajské súťaže: |
|
|
|
Olympiáda v anglickom jazyku |
Oľga Kiseľova |
8.A |
1.miesto |
Kinderiáda - atletika |
Lukáš Púchovský |
4.A |
1.miesto |
|
Martin Supuka |
3.B |
2.miesto |
|
Simona Bochnovičová |
3.C |
3.miesto |
Basketbal |
družstvo dievčat |
|
2.miesto |
Mladí záchranári CO |
družstvo: |
|
5.miesto |
|
Silvia Golemová |
9.A |
|
|
Lucia Kraushuberová |
9.A |
|
|
Matúš Halaj |
9.A |
|
|
Erik Póčik |
9.A |
|
O cenu Zlaty Dônčovej (Vv) |
Silvia Otrasová |
7.B |
1.miesto |
Eur. deň bezpeč.cest.premáv.(Vv) |
Barbora Laurová |
7.B |
1.miesto |
|
Igor Kondé |
8.B |
2.miesto |
Deti v doprave (Vv) |
Barbora Laurová |
7.B |
1.miesto |
Supertrieda |
celá trieda |
7.A |
Cena primátora mesta |
Celoslovenské súťaže: |
|
|
|
Olympiáda v anglickom jazyku |
Oľga Kiseľova |
8.A |
5.miesto |
English Drama Festival |
skupina žiakov |
6.A a 5.B |
1.miesto |
Literárna súťaž poisťovne Generali |
Gabriela Lauková |
5.B |
ocenenie |
|
|
|
|